Të gjitha dyqanet

PARFOIS

Zbuloni se si një çantë, një palë vathë, byzylykë dhe një shall ju bëjnë një person krejt tjetër. Këtu do të gjeni aksesorë të jashtëzakonshëm dhe të parezitueshëm për çdo grua. Me më shumë se 900 shitore të mbarë botën, ky brend po ndikon dukjen dhe stilin e grave
kudo.

Orari

E hënë - E shtunë

10:00 - 22:00

E diel

10:00 - 22:00


Kontakti

Telefoni

049 - 866 - 398


EMAIL:

parfois3@albicenter.com


ONLINE